Maak nu een account aan en profiteer van 3 minuten gratis ter kennismaking.

Koffie dik lezen -Koffiedik voorspellingen

Koffie dik lezen -Koffiedik voorspellingen

17 November, 2017 10:15

Koffiedik lezen

Koffiedik lezen is een zeer oude en zeer klassieke voorspellingsmethode.
Verder is koffiedik lezen is een zeer geldige vorm van toekomst verspilling, vooral in Turkije, en in moslimlanden. Manier door te kijken naar de vorm van koffiedik in een koffiekop. 
Deze koffiekop wordt fantasievol verdeeld in vier delen.
De sporen worden verkregen door een denkbeeldige lijn die begint bij de steel van koffiekop, de evenaar lijn en de poollijn.
Er wordt van links naar rechts gekeken, Koffiekop wordt van boven naar beneden gesneden met een denkbeeldige lijn door het oog en van rechts naar links, en dan met de klok mee bekeken

Turkse vertaling:

Kahve falı oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir.Kahve Falı Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir. Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere bakarak yorumlanır.
Yorum çoğunlukla fal bakan kişinin içinden hissettikleri ile ağırlık kazanır
Fincan fala bakmadan önce hayali olarak 4 parçaya bölünüp bakılır. Parçalar, fincanın sapından başlayan hayali bir çizgi ekvator çizgisi ve kutup çizgisi ile elde edilir.Fal fincan ve tabağa bakılarak soldan sağa doğru olacak şekilde bakılır. Fincan göz ile hayali çizgi ile yukarıdan aşağı ve sağdan sola çizgiler ile kesilir. Fal saat yönünde ilerleyerek bakılır.
Voor koffiedik laten lezen kunt u terecht bij Turkse paragnost Emre
< Reinigingen over de telefoon Gli Angeli >
Aanwezig